مرتب سازی بر اساس:
 • فرمانده نظامی

  قرن سیزدهم میلادی – ایتالیا. تجارت، بین دولت‌شهرهای بزرگ و سرزمین‌های غربِ آسیا، در اوج شکوفایی است. «ونیز»، «جنوا» و «فلورانس»، غرق در ثروت‌اَند. امّا در عین حال، همه‌ی این دولت‌شهرها، از فقدانِ یک ارتشِ ملّیِ قدرتمند رنج می‌برند و در مقابلِ حمله‌ی همسایه‌های حریص‌شان تقریباً بی‌دفاع هستند! این‌جاست که «کوندوتیر» وارد می‌شود! با بازگشتِ سربازان کارکشته‌ی انگلیسی از جنگ‌های صلیبی، ایتالیا، خود را با سیلِ مردانی افسرده و نااُمید ولی حرفه‌ای و کارآمد روبه‌رو دید. این شمشیرزنانِ مُزدور، با قراردادهایی به نام «کوندوتا»، به‌خدمتِ دولت‌شهرها در آمدند تا برای آن‌ها بجنگند. زُبده‌ترینِ این مردان، فرماندهانِ گروه‌های سربازان مُزدور بودند و با نام «کوندوتیر» شناخته می‌شدند.
  هدفِ بازی «کوندوتیر»، تسخیرِ 4 ایالتِ همسایه در ایتالیای دوره‌ی رنسانس است. برای رسیدن به این هدف، بازیکنان، با استفاده از کارت‌هایی که «سربازان مُزدور»، «فصول مختلف»، «مترسک‌ها» و «چهره‌های سیاسی» را در خود دارند، در مزایده‌هایی برای تصاحبِ ایالت‌های مختلف شرکت می‌کنند. البته برخلاف مزایده‌های واقعی -که فقط نفری که بالاترین پیشنهاد را می‌دهد، باید مبلغِ پیشنهادی‌اَش را بپردازد- در «کوندوتیر»، همه باید مبالغِ پیشنهادی‌شان را بپردازند! بازیکنان، تعداد گروه‌های سربازی را که حاضرَند برای تسخیرِ یک ایالت بپردازند، پیشنهاد می‌دهند. البته قابلیت‌های ویژه‌ی برخی از کارت‌ها، معادلات را جابه‌جا خواهند کرد…

  830,000 تومان
 • در سرزمین ترا میستیکا، 14 گونه‌ی مختلف از موجودات در 7 منطقه‌ی مختلف زندگی می‌کنند. هریک از این 14 گونه فقط در چارچوب منطقه‌ی خود می‌توانند به زندگی ادامه دهند و برای این‌که بتوانند در مناطق دیگر، گسترش پیدا کنند، باید شرایط زندگی در آن مناطق را تغییر داده و شبیه شرایط زندگی در منطقه‌ی خودشان بکنند!
  در ترا میستیکا، همه‌ی بازیکنان، عادلانه به همه‌ی اطلاعات بازی، دست‌رسی دارند و عنصر شانس، هیچ نقشی در بازی ندارد و بازیکنی که استراتژی بهتری داشته باشد، پاداش خود را خواهد گرفت! هر بازیکن، حاکم و رهبر یکی از 14 گروه است و باید بکوشد با مهارت و ظرافت، بزرگ‌ترین منطقه‌ی ممکن را به تصرّف درآورده و توانمندی‌های گروه خود را ارتقاء ببخشد. هم‌چنین 4 فرقه‌ی مذهبی نیز در بازی وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها پیشرفت کنید! هریک از گروه‌ها، قابلیت‌هایی ویژه دارد که از آن، برای رسیدن به اهداف خود سود می‌جوید.
  در هر نوبت، بازیکنان، با توجه به منابعی که در اختیار دارند، عملیاتی را انجام می‌دهند. ساختمان‌های مختلف به بازیکنان اجازه می‌دهند تا موادّ اوّلیه‌ی مختلفی را تولید کنند. اقامتگاه‌ها، جا را برای کارگران بیش‌تر باز می‌کنند. تجارت‌خانه‌ها، پول نصیب بازیکنان می‌کنند. قلعه‌ها، قابلیت‌های ویژه‌ی بازیکنان را فعّال کرده و معابد، به بازیکنان اجازه می‌دهند مذهب خود را گسترش داده و مهارت‌های دریانوردی و شبیه‌سازی خود را توسعه دهند. ساختمان‌ها می‌توانند ارتقاء پیدا کنند: اقامتگاه‌ها می‌توانند تبدیل به تجارت‌خانه شوند، تجارت‌خانه‌ها به قلعه یا معبد و یکی از معابد نیز می‌تواند پرستشگاه مقدّس ارتقاء یابد.
  گروه‌ها و مناطق‌شان عبارت‌اند از:
  بیابان (درویشان و بادیه‌نشین‌ها)
  دشت (دورگه‌ها و فرقه‌گراها)
  تالاب (کیمیاگران و پیروان تاریکی)
  دریاچه (پریان دریایی و سوارملینگ‌ها)
  جنگل (ساحران و آئورن‌ها)
  کوهستان (کوتوله‌ها و سازنده‌ها)
  زمین‌های بایر (غول‌ها و جادوگران کی‌آس)
  نزدیکی به گونه‌های دیگر، در بازی «ترا میستیکا»، شمشیری است دولَبه؛ توانایی‌های شما را افزایش می‌دهد ولی گسترش پیدا کردن را برای‌تان سخت‌تر می‌کند…

  2,200,000 تومان
 • در سال 1271 میلادی، مارکو پولوی جوان به همراه پدر و برادر بزرگترش، سفرهای خود را به مقصد چین شروع کردند. بعد از یک سفر طولانی و خسته کننده آنها تجربیات زیادی کسب کرده بودند. از جاده ابریشم گذشته و گذری به معبد کولای خان داشتند. به سرزمین پارس سفر کرده و با فرهنگ و مردمانش آشنا شده بودند.
  در بازی ” سفرهای مارکو پولو The Voyages of Marco Polo ” ، بازیکنان این سفرهای دور و دراز را بازسازی می کنند. هر کدام از بازیکنان یک شخصیت با توانایی منحصر به فرد انتخاب می کند. صفحه شخصی اش را به همراه تاس ها و شعب تجاری همان رنگ را برداشته و آماده بازی می شود. بازی در پنج دور انجام می شود. در هر دور بازیکنان باید تاس های خود را بریزند و از آن ها به عنوان کارگر در صفحه مشترک استفاده کنند. یکی از جذابیت های بازی سفرهای مارکوپولو، استفاده از تاس به عنوان کارگر است. برخلاف دیگر بازی های سبک تقسیم کار، در اینجا قدرت انجام کار در هر دور در کارگرانتان تغییر می کند. به این صورت که قدرت انجام کار هر کارگر توسط عددی که آن تاس نشان می دهد مشخص می شود. این امر باعث می شود تا شما کمی بیش از پیش نیاز به تفکر و طرح ریزی های استراتژیک باشید.
  شما باید بدانید از کدام مسیر قصد سفر دارید. هزینه های سفر را با معاملات مختلف و انجام مُعاهده ها و یا توسط فرستادن کارگرانتان به محل های انجام کار تامین کنید. ملزومات خود را بار شتر کنید و به راه بیافتید. از شهرهای بزرگ و کوچک دیدن کنید. شعب تجاری خود را در آنجا دایر کنید. از محصولات و مزایای آن شهرها برخوردار شوید تا در نهایت بتوانید با بیشترین امتیاز، پیروز بازی باشید.

  1,810,000 تومان