مرتب سازی بر اساس:
 • پنج قبیله

  عبور از سرزمین هزار و یک شب!
  کاروان شما به قلمرو سلطنت افسانه ای نقالا Naqala رسیده است!
  سلطان قدیمی مُرده و جنگ و کشمکش شدیدی برای جانشینی او درگرفته!
  پیشگویی هایی که از گذشته بجا مانده، حاکی از آن است که غریبه ای با اعمال نفوذ و تاثیر خود بر قبایل پنج گانه میتواند سرنوشت سلطنت را رقم بزند!
  آیا شما همان غریبه پیشگویی ها هستید؟؟!
  آیا میتوانید این پیشگویی را به حقیقت تبدیل کنید؟؟!!
  جن های باستانی رو فرا بخوانید، با کمک نیروی ویژه جن ها قبایل رو به سمت مکان مناسب در زمانی درست هدایت کنید!
  شاید تخت سلطنت افسانه ای نقالا برای شما مهیا شود!!!

  تِم بازی برگرفته شده از داستانهای هزار و یک شب، فانتزی و افسانه ای هست.
  داستان بازی از این قرار هست که در سرزمینی افسانه ای به نام ” نقالا naqala ” واقع در سرزمین های عربی، جنگی برای جانشینی سلطان جدید در گرفته.
  در بازی 5 نوع قبیله وجود داره که هر کدوم توسط رنگی مشخص شدند و این آدمک های رنگی معروف که ” میپل meeple ” نام دارند، نشانگر این قبیله ها هستند.
  آدمک های زرد نشانگر وزرا، آدمک های سفید نشانگر بزرگان، آدمک های آبی نشانگر معماران، آدمک های سبز نشانگر تاجران و آدمکهای قرمز نشانگر قاتلان!
  شما در نقش غریبه هایی که وارد این سرزمین افسانه ای شده اید باید سعی کنید با استفاده از هوشمندی و استراتژی خودتون و همچنین کمک از اجنه های قدیمی و نیروهای سحر آمیز و قدرت های جادویی اونها، این قبایل 5 گانه رو به بهترین نحو ممکن هدایت کنید و بتونید بیشترین بازدهی رو ازشون بدست بیارید تا در آخر فرمانروای جدید سرزمین نقالا لقب بگیرید.
  در واقع بازیکنان در بازی Five Tribes باید با کمک قدرت های هر قبیله و همچنین کارت های جن، زمینهای مختلف بازی رو تصاحب کنند و شترهای خودشون رو در زمین تصاحب شده قرار بدند.
  در بازی از راههای مختلفی میشه به امتیاز رسید و در آخر بازی تمام حالات امتیاز گیری بازیکنان محاسبه میشه و بازیکنی که بیشترین امتیاز رو بدست آورده باشه برنده بازی خواهد بود.
  داستان و تِم بازی برای ما ایرانی ها بدلیل آشنایی با داستان های 1001 شب و همچنین علائم آشنای دیگه ای در بازی مثل اسامی آشنای کارت های جن ها، نخل، شتر و غیره باعث جذابیت بیشتر این بازی از حیث داستانی برای ما خواهد بود.

  قوانین بازی خیلی پیچیده نیست و میشه براحتی اونها رو توضیح داد و برای بازی هم احتیاجی به دانش بالای زبان انگلیسی نیست.
  برای هر بازیکن خلاصه راهنمایی از اکشن ها و شرح کارت های جن هست که میتونه در مواقع لزوم ازشون استفاده کنه.

  بازی Five Tribes از اون بازیهایی هست که شما به هیچ عنوان از بازی کردن طولانی مدت اون خسته نمیشید و در هر مرتبه از بازی با وضعیت جدید روبرو خواهید شد که باعث میشه جذابیت و هیجان بازی براتون تازگی داشته باشه.
  از طرفی کیفیت بالای ساخت اون و طراحی های زیبای اون، باعث میشه حتما یه نسخه از اون رو در آرشیوتون داشته باشید و به جرات میتونم بگم کلکسیون بازیهای شما بدون بازی Five Tribes قطعا کامل نخواهد بود.

  1,620,000 تومان
 • اکسپنشن یا توسعه بازی پنج قبیله: توسعه سلطان (Five Tribes: Whims of the Sultan)

  • توسعه بازی five tribes (به تنهایی قابل بازی نیست)

  سلطنت «ناکالا» هم‌چنان روبه پیشرفت و شکوفایی است و سلطان جدید، برای سود بردن از این دوران کامیابی، پنج شهر بی‌نظیر را بنیان گذاشته‌است – امّا این شهرها، مدّعیانِ بسیاری را هم‌چون مور و ملخ، به‌سوی خود جلب کرده و بدین‌ترتیب، سرنوشت سلطنت، دوباره در دستانِ «پنج قبیله» و «اجنّه» قرار گرفته‌است.
  «هوس‌های سلطان» همه‌ی اجزاء و قطعات مورد نیاز برای بازی پنج‌نفره‌ی «پنج قبیله» را در خود دارد و کاشی‌های شهرهای جدید را نیز به بازی اضافه می‌کند. دیدن این شهرهای جدید، به بازیکنان امکان می‌دهد با برآورده کردنِ نیازهای بزرگِ سلطان، از طریقِ کامل کردنِ کارت‌های «هوس‌های سلطان»، افتخار کسب کنند. رقابتی تنگاتنگ شکل خواهد گرفت زیرا کنترلِ این شهرها می‌تواند عاملِ اصلیِ تعیینِ امتیاز نهایی بازیکنان باشد…

  820,000 تومان
 • بلیت حرکت

  بازی ” بلیط حرکت Ticket to Ride ” یکی از بهترین بازیهای خانوادگی دنیاست که از سال تولید تا به امروز همیشه جز محبوبترین ها و پرفروشترین های دنیا بوده و نسخه های مختلفی زیادی از اون به تولید رسیده.
  این نسخه با نقشه ریلی و قطاری شهرهای آمریکای شمالی در واقع اولین نسخه از این سری محبوب است.
  در بازی Ticket to Ride بازیکنان با صفحه ای روبرو هستند که نشانگر نقشه ریلی آمریکای شمالی و شهرهای مختلف آن هست. هر بازیکن کارت های بلیطی در اختیار داره که نشان دهنده اتصال دو شهر مختلف بهمدیگر هست.
  بازیکنان باید با کارتهای قطاری که در رنگهای مختلف است و همچنین کارت لوکوموتیوی که بصورت کارت رنگی و قابل  استفاده برای هر رنگ است شهرهای مختلف صفحه بازی را با مهره های قطار پلاستیکی خود به هم متصل کنند و از این اتصالات امتیاز بدست بیاورند.
  اتصال هر دو شهر برای بازیکنان امتیاز ویژه ای خواهد داشت، هر چه فاصله ی این دو شهر بیشتر باشد امتیاز بالاتری خواهد داشت و همچنین با اتصال شهرهایی که در کارت بلیط بازیکنان قرار دارد، بازیکنان امتیازات مربوط به آن کارت بلیط را هم دریافت خواهند کرد ولی اگر نتوانند تا انتهای بازی کارت بلیط خود را تکمیل کنند به همان اندازه امتیاز منفی خواهند گرفت که این موضوع باعث میشود بازیکنان در انتخاب مسیرهای درست و استفاده از کارت های قطاری خود با فکر و استراتژی بهتری عمل کنند.
  مسیرهای روی صفحه فقط اجازه قرار دادن یک دسته از مهره های قطار را میدهد و با قرار گرفتن مسیری از قطارهای یکی از بازیکنان، آن مسیر تا انتهای بازی بسته خواهد بود و بازیکنان باید از مسیرهای خالی دیگر برای رسیدن به شهرهای مقصد خود استفاده کنند.
  بازی به صورت نوبتی و ساعتگرد ادامه پیدا میکند و در هر نوبت بازیکنان قادر به انجام یکی از اکشن های مربوطه بازی هستند و زمانیکه مهره ی قطار یکی از بازیکنان به 2 عدد و یا پایینتر رسید، آخرین دور بازی برگزار میشود و در انتها تمام امتیازات مسیرهای احداث شده، امتیاز مثبت و منفی کارت های بلیط بازیکنان و همچنین امتیاز ویژه طولانی ترین مسیر محاسبه میشود و بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد برنده نهایی بازی خواهد بود.

  1,620,000 تومان