مرتب سازی بر اساس:
 • پنج قبیله

  عبور از سرزمین هزار و یک شب!
  کاروان شما به قلمرو سلطنت افسانه ای نقالا Naqala رسیده است!
  سلطان قدیمی مُرده و جنگ و کشمکش شدیدی برای جانشینی او درگرفته!
  پیشگویی هایی که از گذشته بجا مانده، حاکی از آن است که غریبه ای با اعمال نفوذ و تاثیر خود بر قبایل پنج گانه میتواند سرنوشت سلطنت را رقم بزند!
  آیا شما همان غریبه پیشگویی ها هستید؟؟!
  آیا میتوانید این پیشگویی را به حقیقت تبدیل کنید؟؟!!
  جن های باستانی رو فرا بخوانید، با کمک نیروی ویژه جن ها قبایل رو به سمت مکان مناسب در زمانی درست هدایت کنید!
  شاید تخت سلطنت افسانه ای نقالا برای شما مهیا شود!!!

  تِم بازی برگرفته شده از داستانهای هزار و یک شب، فانتزی و افسانه ای هست.
  داستان بازی از این قرار هست که در سرزمینی افسانه ای به نام ” نقالا naqala ” واقع در سرزمین های عربی، جنگی برای جانشینی سلطان جدید در گرفته.
  در بازی 5 نوع قبیله وجود داره که هر کدوم توسط رنگی مشخص شدند و این آدمک های رنگی معروف که ” میپل meeple ” نام دارند، نشانگر این قبیله ها هستند.
  آدمک های زرد نشانگر وزرا، آدمک های سفید نشانگر بزرگان، آدمک های آبی نشانگر معماران، آدمک های سبز نشانگر تاجران و آدمکهای قرمز نشانگر قاتلان!
  شما در نقش غریبه هایی که وارد این سرزمین افسانه ای شده اید باید سعی کنید با استفاده از هوشمندی و استراتژی خودتون و همچنین کمک از اجنه های قدیمی و نیروهای سحر آمیز و قدرت های جادویی اونها، این قبایل 5 گانه رو به بهترین نحو ممکن هدایت کنید و بتونید بیشترین بازدهی رو ازشون بدست بیارید تا در آخر فرمانروای جدید سرزمین نقالا لقب بگیرید.
  در واقع بازیکنان در بازی Five Tribes باید با کمک قدرت های هر قبیله و همچنین کارت های جن، زمینهای مختلف بازی رو تصاحب کنند و شترهای خودشون رو در زمین تصاحب شده قرار بدند.
  در بازی از راههای مختلفی میشه به امتیاز رسید و در آخر بازی تمام حالات امتیاز گیری بازیکنان محاسبه میشه و بازیکنی که بیشترین امتیاز رو بدست آورده باشه برنده بازی خواهد بود.
  داستان و تِم بازی برای ما ایرانی ها بدلیل آشنایی با داستان های 1001 شب و همچنین علائم آشنای دیگه ای در بازی مثل اسامی آشنای کارت های جن ها، نخل، شتر و غیره باعث جذابیت بیشتر این بازی از حیث داستانی برای ما خواهد بود.

  قوانین بازی خیلی پیچیده نیست و میشه براحتی اونها رو توضیح داد و برای بازی هم احتیاجی به دانش بالای زبان انگلیسی نیست.
  برای هر بازیکن خلاصه راهنمایی از اکشن ها و شرح کارت های جن هست که میتونه در مواقع لزوم ازشون استفاده کنه.

  بازی Five Tribes از اون بازیهایی هست که شما به هیچ عنوان از بازی کردن طولانی مدت اون خسته نمیشید و در هر مرتبه از بازی با وضعیت جدید روبرو خواهید شد که باعث میشه جذابیت و هیجان بازی براتون تازگی داشته باشه.
  از طرفی کیفیت بالای ساخت اون و طراحی های زیبای اون، باعث میشه حتما یه نسخه از اون رو در آرشیوتون داشته باشید و به جرات میتونم بگم کلکسیون بازیهای شما بدون بازی Five Tribes قطعا کامل نخواهد بود.

  1,590,000 تومان
 • اکسپنشن یا توسعه بازی پنج قبیله: توسعه سلطان (Five Tribes: Whims of the Sultan)

  • توسعه بازی five tribes (به تنهایی قابل بازی نیست)

  سلطنت «ناکالا» هم‌چنان روبه پیشرفت و شکوفایی است و سلطان جدید، برای سود بردن از این دوران کامیابی، پنج شهر بی‌نظیر را بنیان گذاشته‌است – امّا این شهرها، مدّعیانِ بسیاری را هم‌چون مور و ملخ، به‌سوی خود جلب کرده و بدین‌ترتیب، سرنوشت سلطنت، دوباره در دستانِ «پنج قبیله» و «اجنّه» قرار گرفته‌است.
  «هوس‌های سلطان» همه‌ی اجزاء و قطعات مورد نیاز برای بازی پنج‌نفره‌ی «پنج قبیله» را در خود دارد و کاشی‌های شهرهای جدید را نیز به بازی اضافه می‌کند. دیدن این شهرهای جدید، به بازیکنان امکان می‌دهد با برآورده کردنِ نیازهای بزرگِ سلطان، از طریقِ کامل کردنِ کارت‌های «هوس‌های سلطان»، افتخار کسب کنند. رقابتی تنگاتنگ شکل خواهد گرفت زیرا کنترلِ این شهرها می‌تواند عاملِ اصلیِ تعیینِ امتیاز نهایی بازیکنان باشد…

  795,000 تومان
 • بلیت حرکت

  بازی ” بلیط حرکت Ticket to Ride ” یکی از بهترین بازیهای خانوادگی دنیاست که از سال تولید تا به امروز همیشه جز محبوبترین ها و پرفروشترین های دنیا بوده و نسخه های مختلفی زیادی از اون به تولید رسیده.
  این نسخه با نقشه ریلی و قطاری شهرهای آمریکای شمالی در واقع اولین نسخه از این سری محبوب است.
  در بازی Ticket to Ride بازیکنان با صفحه ای روبرو هستند که نشانگر نقشه ریلی آمریکای شمالی و شهرهای مختلف آن هست. هر بازیکن کارت های بلیطی در اختیار داره که نشان دهنده اتصال دو شهر مختلف بهمدیگر هست.
  بازیکنان باید با کارتهای قطاری که در رنگهای مختلف است و همچنین کارت لوکوموتیوی که بصورت کارت رنگی و قابل  استفاده برای هر رنگ است شهرهای مختلف صفحه بازی را با مهره های قطار پلاستیکی خود به هم متصل کنند و از این اتصالات امتیاز بدست بیاورند.
  اتصال هر دو شهر برای بازیکنان امتیاز ویژه ای خواهد داشت، هر چه فاصله ی این دو شهر بیشتر باشد امتیاز بالاتری خواهد داشت و همچنین با اتصال شهرهایی که در کارت بلیط بازیکنان قرار دارد، بازیکنان امتیازات مربوط به آن کارت بلیط را هم دریافت خواهند کرد ولی اگر نتوانند تا انتهای بازی کارت بلیط خود را تکمیل کنند به همان اندازه امتیاز منفی خواهند گرفت که این موضوع باعث میشود بازیکنان در انتخاب مسیرهای درست و استفاده از کارت های قطاری خود با فکر و استراتژی بهتری عمل کنند.
  مسیرهای روی صفحه فقط اجازه قرار دادن یک دسته از مهره های قطار را میدهد و با قرار گرفتن مسیری از قطارهای یکی از بازیکنان، آن مسیر تا انتهای بازی بسته خواهد بود و بازیکنان باید از مسیرهای خالی دیگر برای رسیدن به شهرهای مقصد خود استفاده کنند.
  بازی به صورت نوبتی و ساعتگرد ادامه پیدا میکند و در هر نوبت بازیکنان قادر به انجام یکی از اکشن های مربوطه بازی هستند و زمانیکه مهره ی قطار یکی از بازیکنان به 2 عدد و یا پایینتر رسید، آخرین دور بازی برگزار میشود و در انتها تمام امتیازات مسیرهای احداث شده، امتیاز مثبت و منفی کارت های بلیط بازیکنان و همچنین امتیاز ویژه طولانی ترین مسیر محاسبه میشود و بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد برنده نهایی بازی خواهد بود.

  1,620,000 تومان
 • بلیط سفر: اروپا

  از دامنه کوه های ناهموار ادینبورگ تا اسکله نورانی قسطنطنیه!
  از کوچه های غبار گرفته پامپلونا تا ایستگاه بادزده برلین!
  از شهر مه گرفته لندن تا شهر عشاق اروپا، پاریس!
  بازی Ticket to Ride: Europe شما رو وارد یک ماجراجویی بزرگ از طریق قطارها و ریل های پیچ در پیچ در بزرگترین شهر های اروپا میکنه!
  آیا حاضرید برای سفر از تونل های تاریک سوییس ریسک کنید؟!
  روی یک کشتی در دریای سیاه سرمایه گذاری کنید؟!
  یا برای ساختن ایستگاه های قطار در بزرگترین پایتخت های امپراطوری قدیم اروپا ولخرجی کنید؟!
  حرکت بعدی شما ممکنه باعث بشه شما بزرگترین تاجر قطار در اروپا بشید!!
  پس
  چمدان خودتون رو ببنید، کفش و لباس مناسب بپوشید و آماده سفر بشید…!!

  سری بازی های Ticket to Ride یکی از معروفترین و محبوب ترین برد گیم های خانوادگی بحساب میان که از سال انتشارشون تا الان به محبوبیتی عظیم دست پیدا کردن که  گستردگی ورژن های بازی و همینطور فروش بازی این موضوع  رو تایید میکنه.
  در آگوست سال 2008 حدود 750 هزار نسخه از این سری بر طبق اعلام ناشرش در دنیا بفروش رسید و در اکتبر سال 2014 این رقم به عدد شگفت انگیز 3 میلیون نسخه رسید که فروش بازی رو حدود 150 میلیون دلار برآورد میکرد و البته هنوز هم این سری بازی از آمار فروش خوبی برخورداره!
  این سری بازی به صورت دیجیتالی هم عرضه شده و شما میتونید در کامپیوتر و یا موبایلتون تجربه دیجیتال این بازی رو داشته باشید، هر چند ذره ای از لذت فیزیکی بازی و تجربه لمس قطعات منحصر به فرد بازی رو هم نداره!!
  بازی Ticket to Ride: Europe بعد از موفقیت نسخه اصلی و درست یکسال بعد یعنی سال 2005 منتشر شد و با تغییراتی در بازی و اضافه کردن چند بخش جدید و همچنین استفاده از نقشه ریلی قطار های اروپا در سال 1900 باعث شد که این نسخه از سری بازی های تیکت تو راید به عنوان محبوب ترین نسخه این سری تبدیل بشه و از نظر رنکینگ در بالاترین جایگاه به نسبت نسخه های دیگه این بازی قرار بگیره.
  استفاده از نقشه اروپا و جذابیت بیشتر در طراحی نقشه و اضافه کردن چندین بخش جدید به بازی از جمله تونل ها، مسیر های دریایی و ایستگاه ها و همچنین طراحی جدید کارت های بازی باعث محبوبیت ویژه این نسخه شد.
  در بازی Ticket to Ride: Europe بازیکنان با صفحه ای از نقشه ریلی اروپا در سال 1900 روبرو هستند که شامل شهر های زیادی در قاره اروپا میشه که این شهر ها توسط مسیر هایی ریلی با تعداد ریل های مشخص به هم متصل هستند.
  هر بازیکن تعدادی مشخص از واگن های پلاستیکی بازی و یکرنگ در اختیار داره و باید با توجه به کارت های قطاری که در بازی بدست میاره و همچنین کارت های بلیطی که در اختیار داره این شهر های صفحه بازی رو با واگن های قطار هاش به هم متصل کنه و بابته هر اتصال امتیاز بگیره.
  هر چه قدر این اتصال بزرگتر و واگن هایی که استفاده میکنه بیشتر باشه، قاعدتا امتیاز بیشتری هم میگیره.
  در طول این قرارگیری واگن ها، قانون های ریز و درشت بسیاری وجود داره که باید رعایت بشند و باعث جذابیت بیشتر بازی میشند.
  بازی زمانی پایان میپذیره که تعداد مشخصی واگن در اختیار بازیکنان باشه و اون موقع هست که با صفحه بسیار زیبای بازی مواجه میشید که سرشار از رنگ های شاد و پر انرژیه!
  کار ت های قطار بازی دارای طراحی های فوق العاده زیبا با استفاده از رنگ های شاد و جذاب هست که هر رنگ به عنوان واگنی خاص طراحی شده.
  قوانین ساده بازی باعث میشه براحتی برای افراد 8 سال به بالا قابل بازی باشه و با توجه به وجود عامل شانس، هر چند که زیاد نیست و همچنین مکانیزم بازی، افراد تازه وارد هم شانس برنده شدن بر افراد باتجربه رو دارند که این موضوع بر جذابیت های بازی افزوده میکنه.

  1,890,000 تومان